Milliseid teenuseid ODA Sulle pakub?

Interim turundusjuhid aitavad juhtida Sinu firma turundust, juhtida turundusmeeskonda või ise asjad ära teha.


 

Meie teenused on suunatud väike- ja suurettevõtetele, kes soovivad parandada oma turundustegevust ja suurendada müüki. Turundusjuht võib olla ettevõtte jaoks väärtuslik partner, kes aitab ettevõttel oma brändi tuntust tõsta, kliente kaasata ning suurendada müüki ja kasumit. Lühike ülevaade, mida väike- ja suurettevõtetel tavaliselt vaja läheb:

  1. Turundusstrateegia väljatöötamine: Turundusjuht saab aidata ettevõtetel välja töötada tervikliku turundusstrateegia, mis sisaldab erinevaid kanaleid ja meetodeid. Strateegia peaks olema seotud ettevõtte eesmärkide ja väärtustega ning aitama neid saavutada.
  2. Brändi arendamine: Turundusjuht saab aidata ettevõtetel oma brändi arendada ja seda kaitsta. See hõlmab brändi positsioneerimist, brändi sõnumi kujundamist ja brändi visuaalse identiteedi loomist.
  3. Digitaalne turundus: Turundusjuht saab aidata ettevõtetel digitaalse turundusega seotud küsimustes, nagu näiteks veebisaidi loomine ja haldamine, otsingumootori optimeerimine (SEO), sotsiaalmeedia turundus ja e-posti turundus.
  4. Turunduskampaaniate juhtimine: Turundusjuht saab aidata ettevõtetel korraldada tõhusaid turunduskampaaniaid, mis suurendavad bränditeadlikkust ja müüki. Kampaania võib hõlmata reklaami, müügiedendusüritusi ja muid turundustegevusi.
  5. Turu-uuringud ja analüüs: Turundusjuht saab aidata ettevõtetel teostada turu-uuringuid ja analüüse, et mõista oma sihtgruppi, konkurentsi ja turu trende. See aitab neil teha teadlikke turundusotsuseid ja luua tõhusamaid turundusstrateegiaid.
Kokkuvõttes vastutavad meie turundusjuhid selle eest, et aidata ettevõtetel parandada oma turundustegevust ja saavutada suuremat müüki või bärndi tuntust. Turundusjuht saab olla oluline partner ettevõtte edu saavutamisel, aidates välja töötada tõhusaid turundusstrateegiaid, luua ja arendada brändi ning turunduskampaaniaid, juhtida turundusmeeskonda, tehes kokkuvõtteid ja raporteerida firmajuhile.
ODA - One Day Agency Logo

KIIREMINI

Turundusjuht 1-10h

Turundusjuht 1-10 tundi kuus võib olla väga väärtuslik partner ettevõtte turundustegevuse parendamisel ja kasvatamisel. Kuigi tema panus võib olla piiratud, võib ta siiski pakkuda ettevõttele väärtuslikke teadmisi ja praktilisi lahendusi, et aidata suurendada bränditeadlikkust ja müüki.

KÕRGEMALE

Turundusjuht 11-40h

Turundusjuht 11-40 tundi kuus on juba oluliselt kaasatud ettevõtte turundustegevusse ning suudab luua ja ellu viia  turundusstrateegiaid ja -kampaaniaid, mis toetavad ettevõtte eesmärke.  Kokkuvõttes on ta oluline partner ettevõtte turundustegevuse parendamisel ja edukuse saavutamisel.

TUGEVAMINI

Turundusjuht 41-80h

Turundusjuht 41-80 tundi kuus juhib ja vastutab ettevõtte turunduse eest. Tal on aega hallata ettevõtte turunduseelarvet ja juhtida turundusmeeskonda. Kokkuvõttes on ta oluline partner ettevõtte turundustegevuse parendamisel ja edukuse saavutamisel.

Ei ole olemas liiga väikest või liiga suurt tööd. Turundusjuhi tööampsud on täpselt sellised, mis Sul vaja.