ODA - interim turundusjuhid

One Day Agency on turundusjuhte koondav agentuur. Me usume,  et ilma turunduseta ja ilma selle juhtimiseta, ei ole ühelgi firmal võimalik edukalt eksisteerida. 

Oleme spetsialiseerunud professionaalsete turundusjuhtide rentimisele, et aidata nii väike- kui ka suurettevõtetel saavutada edu turunduses ning müügis.

Meie tipptasemel turundusjuhtide tiim on valmis aitama sind oma äri edendamisel ja müügi suurendamisel. Meie teenusepaketi paindlikkus võimaldab sul valida just sinu vajadustele vastava lahenduse, olgu selleks ajutine turundusjuht või pikaajaline turunduspartnerlus.

Meie teenus annab sulle võimaluse saada professionaalset turundusjuhi abi ilma, et peaksid kulutama suuri summasid püsikuludele. See tähendab, et sinu ettevõte saab kasu kogu kogemuste pagasist ja teadmistest, mida meie turundusjuhtide tiim pakub, ilma et peaksite maksma täiskohaga töötaja palgakulusid.

Kui soovid oma ettevõtet edukalt turundada ja müüki kasvatada, siis võta meiega ühendust. Meie meeskond on alati valmis leidma lahenduse, mis sobib just sinu ettevõttele kõige paremini ja tagab sulle edu turunduses ning müügis.

Meie tiimis on inimesed, kes armastavad ja naudivad oma tööd. Meie oleme ODA ja lendame sinna, kuhu Sul vaja.-.

Tahad ODA saada?