kes on ODA?

ODA komplekteeritakse vastavalt olukorrale andekatest loovtegijatest, kellest moodustub ODA ots, vars ja käepide. Nemad loovad ODA absoluutse tuuma, mis tuleb kliendile üheks päevaks vastu ja kõrvaldab probleemi. Olukorrad on erinevad ja ODA kohaneb vastavalt nendele.

miks võtta ODA?

ODA loob kliendiga ühe töö suhte, et lahendada mõni tekkinud loovprobleem või leida vastus kaua settinud küsimusele. Ühe töö suhtes olles pühendame end jäägitult Sulle ja säästame nii väärtuslikku aega, sest teeme töö ära päevaga.

kellele on ODA?

Nii suur- kui ka väikeettevõtjale, kes teab aja väärtust. Ehk Sulle. Mõtle hetkeks, mida Sina saad teha kogu ajaga, mil ODA tegutseb. Mõtlesid?

kuidas ODA töötab?

ODA töötab täpselt. Enne Su ülesandesse viskumist teeb ODA põhjaliku treeningu jõudmaks eduka lõpuni. See nõuab rassimist ja me oleme selleks valmis.

millal ODA saab?

ODA on alati tippvormis, valmis tegutsema ning painutab ennast täpselt selles suunas, kuidas olukord seda nõuab.

kus ODA saab?

Ühe töö suhte agentuurina tegutseb ODA seal, kus on töö.

palju ODA maksab?

ODA hind sõltub tööväljaku suurusest. Väiksel staadionil lendab ODA kiiremini kohale, olümpiastaadion nõuab see-eest suuremat tiimi ja rohkem aega. Ehk nagu näed, tegutseb ODA vastavalt töö iseloomule.

kui ODA on visatud?

Sihtmärgi tabamisega saab läbi ka üks ühe töö suhe. ODA on alati valmis ja lendab vajadusel uuesti kohale, et tabada märki ja lahendada probleem.

Tahad ODA saada?

LOOVJÕUD TULEB:

The World of Creatives

LOOVJÕUD TULEB: